Oficiální stránky obce Strážovice

O těchto stránkách

Kontakt na správce obsahu

Správcem a autorem obsahu je Obecní úřad Strážovice - veškeré kontakty naleznete na stránce Obecní úřad.

Kontakt na technického správce

Technickým správcem webu a autorem designu a kódu je reklamní agentura DPsign - veškeré kontakty naleznete na stránce reklamní agentury DPsign.

Software pro zobrazení dokumentů

Na těchto stránkách lze najít množství dokumentů v různých formátech. Pokud nemáte software pro prohlížení některého z formátů dokumentů na svém počítači, zde Vám nabízíme odkazy na stažení softwaru zdarma pro prohlížení všech formátů dokumentů na těchto stránkách.

Typ souboru Program Odkaz pro stažení
pdf Adobe Acrobat Reader http://www.slunecnice.cz/product/Acrobat-Reader/
doc, rtf Microsoft Word Viewer http://www.slunecnice.cz/product/Word-Viewer/
xls Microsoft Excel Viewer http://www.slunecnice.cz/product/Excel-97-2000-Viewer/

Další zajímavé programy zdarma:

Zkuste Firefox!Firefox je rychlý, bezpečný a spolehlivý internetový prohlížeč, který Vám umožní bezstarostné brouzdání po webu. Mezi jeho největší přednosti patří: rychlé prohlížení v panelech, blokování vyskakovacích oken, rychlejší vyhledávání, jednoduché a srozumitelné rozhraní a mnoho dalších. Program je samozřejmě zdarma a v češtině. Ke stažení je na adrese http://firefox.czilla.cz/stahnout/.

OpenOfficeOpenOffice.org je otevřený multiplatformní kancelářský balík s množstvím funkcí. Uživatelské rozhraní a funkčnost jsou velmi podobné dalším produktům na trhu jako je např. Microsoft Office, ale narozdíl od těchto komerčních produktů je OpenOffice.org zcela zdarma. OpenOffice.org obsahuje textový a tabulkový procesor, prezentační, kreslící a databázový nástroj. OpenOffice.org je schopen načítat a zapisovat soubory Microsoft Office (tzn. soubory .doc, .xls a další) a zvládá také export do dalších formátů, např. PDF nebo Macromedia Flash. Program je samozřejmě zdarma a v češtině. Ke stažení je na adrese http://www.openoffice.cz/stahnout.
Databáze firem Evropské databanky

Kontaktní údaje

Adresa:

Strážovice 196
696 38 Strážovice

Spojení:

Tel./Fax: 518 622 128
Mobil: 724 936 671, 724 162 264
E-mail: obec@strazovice.cz

Úřední hodiny: Po, Út, Čt 7:30-15:30
St 7:30-17:00, Pá 7:30-14:00


© 2005-2011 - OÚ Strážovice & DPsign | Design a kód: Reklamní agentura DPsign | Obsah: Obecní úřad Strážovice  Administrace